Aktualności

 

28 08.2019

Wasze 3 ulubione trendy w stylizacji paznokci

Wasze 3 ulubione trendy w stylizacji paznokci

Wakacje nieuchronnie dobiegają końca – pomyślałyśmy więc, że to świetny moment na krótkie podsumowanie wiosenno-letniego sezonu w naszym salonie. Poniżej odnajdziecie zestawienie najchętniej wybieranych przez Was stylizacji paznokci. Być może poniższe zdobienia zainspirują Was do wypróbowania czegoś nowego – przy okazji przypominamy, że chętnie spełnimy Wasze marzenia i uwzględnimy wszelkie życzenia i modyfikacje!

Przed Wami zwycięskie TOP3:

1. Ombre nails – idealnie przeprowadzone cieniowanie, subtelne rozmyte granice i magia przenikających się odcieni – takiemu połączeniu trudno się oprzeć! Decydujecie się chętnie zarówno na delikatniejsze, jak i odważniejsze propozycje – od klasycznego różowego baby boomera (ulubieńca przy okazji wesel) aż po jaskrawe wariacje z użyciem zieleni czy pomarańczu.

2. Rainbow nails – czyli tęczowe paznokcie utrzymane w optymistycznym, beztroskim klimacie. Niektóre z Was lubią malować inaczej każdy paznokieć, a inne wolą ograniczyć się do paru odcieni tego samego koloru. Na zdjęciach widać propozycje w obu tych wersjach – wszystkie prezentują się bardzo efektownie!

3. Neonki – czyli uwielbiane zwłaszcza w lecie, jaskrawe, „krzyczące” kolorki. Cudownie komponują się z opalenizną i przepięknie odbijają się w promieniach słońca. Można wkomponować takie odcienie do zdobień typu ombre lub rainbow albo użyć ich zupełnie samodzielnie, opierając na nich całą stylizację (tylko spójrzcie na tę soczystą pomarańczkę!) :)

paznokcie tytanowe - flaming z koronąpaznokcie tytanowe - jaskrawe kolorypaznokcie tytanowe - ombrepaznokcie tytanowe - delikatne ombrepaznokcie tytanowe - różowe, różne odcieniepaznokcie tytanowe - zielone ombrepaznokcie tytanowe - brokat i cyrkoniepaznokcie tytanowe - pomarańcz i czerwień

 


powrót ››


 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę