Aktualności

 

03 07.2019

Letnie stylizacje paznokci tytanowych

letnie stylizacje paznokci tytanowych

Witajcie, kochane! Mamy nadzieję, że macie za sobą udany początek wakacji, i że ostatnie upały nie dały Wam się mocno we znaki. Ze swojej strony możemy zapewnić, że w salonie temperatura jest pod kontrolą :) Zainstalowane niedawno klimatyzatory doskonale spełniają swoją rolę i niezależnie od tego, co dzieje się na zewnątrz, w środku jest zawsze miło i przyjemnie :)

Dzisiaj mamy dla Was parę ostatnich stylizacji naszego autorstwa. Jak to zwykle bywa, wraz z nastaniem lata chętniej dbacie o swoje pazurki i bardziej szalejecie z kolorami i zdobieniami. Co tu dużo mówić: wakacje na dobre zawitały na Waszych paznokciach! Prawda jest taka, że było nam trudno wybrać tylko kilka zdjęć – mamy nadzieję, że ta skromna galeria zaprezentuje chociaż w części przekrój barw i zdobień, jakie ostatnio wychodzą spod naszych łapek :)

Bo dzieje się sporo! W jeden ze stylizacji króluje róż, a w roli dominującego akcentu występuje flaming w koronie z delikatnych cyrkonii. Niektóre z Was wolą owoce, jak widać na fioletowym manicure z bananowym motywem. Wyjątkowo często prosicie nas o ombre – na zdjęciach widać aż trzy kolorowe cieniowania: jedno tęczowe, drugie w kolorach zieleni, a trzecie w różowo-pomarańczowej tonacji. Wisienką na torcie jest stylizacja z wykorzystaniem pięciu różnych odcieni – na każdym paznokciu wylądował inny intensywny kolor. Uwielbiamy wakacje między innymi dlatego, że sprzyjają eksperymentom w dziedzinie stylizacji!

paznokcie tytanowe - zdobienie flaminpaznokcie tytanowe - tęczowe ombrepaznokcie tytanowe - fiolet i bananpaznokcie tytanowe - zielone ombrepaznokcie tytanowe - ombre różowo pomarańczowepaznokcie tytanowe - kolorowa stylizacja

 


powrót ››


 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę