Aktualności

 

19 06.2019

OMBRE - Zdobienie paznokci

OMBRE - Zdobienie paznokci

Jedne TRENDY znikają w mgnieniu oka, a inne utrzymują się latami. Niektóre zdobienia paznokci wracają do mody co parę sezonów, a inne nie wychodzą z niej wcale. Takim uniwersalnym, ponadczasowym zdobieniem jest OMBRE, któremu poświęcimy dzisiejszy wpis.
 
Ombre jest na tyle popularną techniką stylizacji paznokci, że prawdopodobnie wszystkie świetnie ją znacie. Dla ścisłości przypomnijmy jednak, że chodzi o perfekcyjne cieniowanie koloru i tworzenie gładko przechodzących w siebie płaszczyzn. W tym celu należy posypać płytkę paznokcia kilkoma pudrami lub użyć paru lakierów – najczęściej od najciemniejszego do najjaśniejszego odcienia.
 
Żeby wykonać idealne ombre, potrzebne są pewna ręka i talent do zdobień. W Wiolecie mamy do tego smykałkę – po wizycie w naszym salonie efekt pięknego przenikania się odcieni pozostanie z Wami na długie tygodnie. Klientki często chwalą brak wyraźnych granic koloru i trwałość samego manicure.
 
Na zdjęciach uwieczniłyśmy trzy stylizacje ombre, które wykonałyśmy niedawno w Wiolecie. Pierwsza, różowa, wykorzystuje technikę cieniowania wyłącznie jako akcent; podobnie potraktowałyśmy delikatne cyrkonie na sąsiednich paznokciach. Drugi manicure to czysta, letnia energia: piękne przejście od ognistej czerwieni do słonecznej żółci, również jako pojedynczy element. Trzecia stylizacja to subtelne połączenie kolorów wrzosu i zaróżowionej brzoskwini. Jak widać, ogranicza nas tylko wyobraźnia! 

paznokcie ombre - różowe cyrkoniepaznokcie ombre - czerwono-pomarańczowepaznokcie ombre - pastelowe

 


powrót ››


 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę