Aktualności

 

10 05.2019

Zdobiennictwo stempelkowe

Zdobiennictwo stempelkowe

Zamiast zamartwiać się fatalną pogodą, postanowiłyśmy opublikować kolejną odsłonę serii TRENDY. W tym tygodniu zajmiemy się nie tyle popularnym motywem czy wzorem, co ciekawą metodą stylizacji paznokci. Drogie Panie, przedstawiamy Wam zdobiennictwo stempelkowe!

Dlaczego stempelki do paznokci cieszą się takim powodzeniem? Owe zdobienia są niezwykle efektowne, choć można je wykonać dość sprawnie i nie wymaga to wiele wysiłku. Najważniejsze przy tej metodzie jest tak naprawdę dobranie odpowiednich lakierów. Żeby wzorki odznaczały się na pokładzie, ich odcień musi być kontrastowy – albo znacznie jaśniejszy, albo wyraźnie ciemniejszy od bazy. W przeciwnym razie nie osiągniemy oczekiwanego efektu.

Na rynku dostępne są rozmaite blaszki z gotowymi motywami. W zasadzie wszystko, co trzeba zrobić, to wybrać którąś z nich, odpowiednio ją przygotować i pokryć kolorem, odbić wzorek na stempelku i na koniec przenieść go na płytkę paznokcia. Wykonalne, prawda? A jakie zjawiskowe!

Poniżej prezentujemy dwie stylizacje oparte o zdobiennictwo stempelkowe. Pierwsza propozycja jest dla odważnych kobiet, które lubują się w intensywnych kolorach (zwłaszcza wiosną i latem). Mocne zestawienie niebieskiego i żółtego przełamałyśmy tutaj białymi kwiatuszkami. Druga stylizacja jest natomiast znacznie delikatniejsza – to taki klasyk, który sprawdzi się jako manicure Panny Młodej, ale też jako codzienne malowanie. Biały, subtelny wzorek nawiązujący do motywu 'paisley' splata się tutaj z ombre w pastelowo-różowym kolorze.

paznokcie tytanowe - zdobienia stempelkowepaznokcie tytanowe - zdobienia stempelkowe białe

 


powrót ››


 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę