Zdobienie paznokci

 

Zdobienie paznokci – oryginalny manicure na każdą okazję

 

zdobienie paznokciW salonie stylizacji paznokci Wioleta wykonujemy zarówno klasyczny, jednokolorowy manicure, jak i rozmaite zdobienia o zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Nasze klientki mogą wybierać spośród szerokiej gamy wzorów i technik. Ponieważ stylistki wciąż podnoszą swoje kompetencje, jesteśmy na bieżąco z trendami w dziedzinie stylizacji paznokci i mamy w swojej ofercie najmodniejsze zdobienia. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Klientka może do nas przyjść z gotową koncepcją, którą z radością wcielimy w życie, ale też może zawsze liczyć na naszą poradę czy sugestię. Wspólnie dobierzemy odpowiednie zdobienie i upewnimy się, że będzie ono pasowało nie tylko do kształtu paznokcia, ale też do charakteru zbliżającej się okazji. Poniżej prezentujemy podstawowe rodzaje zdobień, jakie wykonujemy w naszym salonie:

 

Ombre

 

zdobienie paznokci - ombreOmbre to metoda stylizacji paznokci, która opiera się na cieniowaniu kolorem przy użyciu specjalnej gąbeczki. Wykonuje się ją, posypując płytkę pudrami w różnych kolorach lub w różnych odcieniach tego samego koloru (od najciemniejszego do najjaśniejszego) lub pasujacych ze sobą w zestawieniu. Umiejętne cieniowanie daje przepiękny efekt delikatnego przenikania się barw. Granice nie są odcięte, ale jakby rozmyte, przez co całość prezentuje się schludnie i oryginalnie. Doskonały efekt można uzyskać przy użyciu pudrów tytanowych, jak również lakierów hybrydowych. W salonie Wioleta wykonujemy także BabyBoomer – jedną z popularniejszych odmian ombre, która stanowi współczesną alternatywę dla klasycznego manicure francuskiego. Delikatne przejście od pudrowego różu do czystej bieli to doskonałe zdobienie na ślub!

 

 

Malowanie farbkami akrylowymi

zdobienie paznocki - malowanie farbkami akrylowymi

 

Wykonujemy kolorowe zdobienia przy pomocy farbek akrylowych i specjalnych pędzelków o różnych rozmiarach i różnym włosiu. Dzięki farbkom tworzymy wiele ciekawych propozycji, w tym paznokcie z efektem marmuru, ręcznie malowane wzorki oraz modne zdobienia typu Watercolor lub One Stroke.

 

Manicure francuski

W salonie Wioleta wykonujemy manicure francuski metodą tytanową, przy użyciu specjalnej wanienki do kształtowania precyzyjnej linii uśmiechu. Dzięki temu biała końcówka jest idealnie równa, a zdobienie prezentuje się perfekcyjnie.

zdobienie paznokci - manicure francuski

 

Zdobienie biżuteryjne

 

zdobienie bizuteryjne

 

Wykańczamy manicure rozmaitymi ozdobami, wtapiając je w lakier hybrydowy bądź aplikując na opracowany kolor tytanowy. Nakładamy w ten sposób cyrkonie, ale też brokat i inne błyszczące ozdoby.

 

Zdobienie trójwymiarowe

 

Nasze stylistki oferują również manicure trójwymiarowy. Jednym z najpopularniejszych zdobień tego typu jest tzw. sweterek (ang. knitted nails) tworzony przy pomocy sondy lub drewnianego patyczka. Wymaga to niezwykłej precyzji i bardzo stabilnej ręki, ale efekt jest wart całej włożonej pracy. Wykonujemy także efekt pikowania i inne zdobienia 3D, które prezentują się szczególnie dobrze na dłuższych paznokciach.

 

zdobienie trójwymiarowe

 

Usługa Cena
Zdobienie paznokci od 10 zł

 

PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA

REZERWUJ ONLINE

 

 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę