Zdobienie paznokci

 

Zdobienie paznokci – oryginalny manicure na każdą okazję

 

zdobienie paznokciW salonie stylizacji paznokci Wioleta wykonujemy zarówno klasyczny, jednokolorowy manicure, jak i rozmaite zdobienia o zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Nasze klientki mogą wybierać spośród szerokiej gamy wzorów i technik. Ponieważ stylistki wciąż podnoszą swoje kompetencje, jesteśmy na bieżąco z trendami w dziedzinie stylizacji paznokci i mamy w swojej ofercie najmodniejsze zdobienia. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Klientka może do nas przyjść z gotową koncepcją, którą z radością wcielimy w życie, ale też może zawsze liczyć na naszą poradę czy sugestię. Wspólnie dobierzemy odpowiednie zdobienie i upewnimy się, że będzie ono pasowało nie tylko do kształtu paznokcia, ale też do charakteru zbliżającej się okazji. Poniżej prezentujemy podstawowe rodzaje zdobień, jakie wykonujemy w naszym salonie:

 

Ombre

 

zdobienie paznokci - ombreOmbre to metoda stylizacji paznokci, która opiera się na cieniowaniu kolorem przy użyciu specjalnej gąbeczki. Wykonuje się ją, posypując płytkę pudrami w różnych kolorach lub w różnych odcieniach tego samego koloru (od najciemniejszego do najjaśniejszego) lub pasujacych ze sobą w zestawieniu. Umiejętne cieniowanie daje przepiękny efekt delikatnego przenikania się barw. Granice nie są odcięte, ale jakby rozmyte, przez co całość prezentuje się schludnie i oryginalnie. Doskonały efekt można uzyskać przy użyciu pudrów tytanowych, jak również lakierów hybrydowych. W salonie Wioleta wykonujemy także BabyBoomer – jedną z popularniejszych odmian ombre, która stanowi współczesną alternatywę dla klasycznego manicure francuskiego. Delikatne przejście od pudrowego różu do czystej bieli to doskonałe zdobienie na ślub!

 

 

Malowanie farbkami akrylowymi

zdobienie paznocki - malowanie farbkami akrylowymi

 

Wykonujemy kolorowe zdobienia przy pomocy farbek akrylowych i specjalnych pędzelków o różnych rozmiarach i różnym włosiu. Dzięki farbkom tworzymy wiele ciekawych propozycji, w tym paznokcie z efektem marmuru, ręcznie malowane wzorki oraz modne zdobienia typu Watercolor lub One Stroke.

 

Manicure francuski

W salonie Wioleta wykonujemy manicure francuski metodą tytanową, przy użyciu specjalnej wanienki do kształtowania precyzyjnej linii uśmiechu. Dzięki temu biała końcówka jest idealnie równa, a zdobienie prezentuje się perfekcyjnie.

zdobienie paznokci - manicure francuski

 

Zdobienie biżuteryjne

 

zdobienie bizuteryjne

 

Wykańczamy manicure rozmaitymi ozdobami, wtapiając je w lakier hybrydowy bądź aplikując na opracowany kolor tytanowy. Nakładamy w ten sposób cyrkonie, ale też brokat i inne błyszczące ozdoby.

 

Zdobienie trójwymiarowe

 

Nasze stylistki oferują również manicure trójwymiarowy. Jednym z najpopularniejszych zdobień tego typu jest tzw. sweterek (ang. knitted nails) tworzony przy pomocy sondy lub drewnianego patyczka. Wymaga to niezwykłej precyzji i bardzo stabilnej ręki, ale efekt jest wart całej włożonej pracy. Wykonujemy także efekt pikowania i inne zdobienia 3D, które prezentują się szczególnie dobrze na dłuższych paznokciach.

 

zdobienie trójwymiarowe

 

Usługa Cena
Zdobienie paznokci 5 - 10 zł

 

PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA

REZERWUJ ONLINE

 

 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę