Kursy i szkolenia stylizacji paznokci

 

 

szkolenie manicure tytanowy

Manicure Tytanowy LART PRO Kolor + French

(2 dniowe - dla początkujących stylistek paznokci).

kurs manicure tytanowy

Manicure Tytanowy LART PRO Kolor + French

(1 dniowe - dla doświadczonych stylistek paznokci).

kurs manicure hybrydowy

Manicure Hybrydowy LART
 

Szkolenie podstawowe.
 

 

W pracy stylistki paznokci niezwykle ważne jest śledzenie bieżących trendów i ciągły rozwój. Mamy tego pełną świadomość, dlatego dzielimy się swoją wiedzą i prowadzimy aż trzy rodzaje szkoleń. Uczymy zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach. Każdy kurs stylizacji paznokci odbywa się na produktach LART, przy czym stawiamy na różne linie tej marki.

 

Do kogo skierowane są nasze kursy?

 

Zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych. Niezależnie od tego, czy już prowadzisz swój biznes i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, czy jesteś osobą początkującą i dopiero się do tego przymierzasz, zapraszamy na treściwe, profesjonalne szkolenia stylizacji paznokci, które pomogą Ci nabyć cenną wiedzę i umiejętności. Właśnie z myślą o odmiennych potrzebach kursantek opracowałyśmy trzy różne programy szkolenia. 

 

Szkolenie manicure hybrydowy – dobry wybór na start

 

Nasz najbardziej podstawowy kurs manicure to kurs paznokci hybrydowych LART. Odnajdą się tam nawet osoby, które nigdy nie miały do czynienia z hybrydami – na przykład pracowały wyłącznie na lakierach tradycyjnych. Polecamy go także kursantkom, które malowały paznokcie jedynie na własny użytek. Podczas szkolenia zadbamy o przybliżenie wielu technicznych szczegółów i zapewnimy wiedzę, która umożliwi profesjonalne wykonanie hybryd na potencjalnych klientkach. 

To szkolenie to najlepszy możliwy wybór na pierwszy kurs. Manicure hybrydowy jest chętnie wybieraną usługą, a na opanowanie jego tajników – oczywiście pod okiem doświadczonego instruktora – wystarczy jeden intensywny dzień. Kurs paznokci hybrydowych obejmuje także podstawowe zagadnienia z wiedzy ogólnej – od budowy i składu pytki paznokcia, przez często spotykane choroby paznokci oraz zasady higieny i bezpieczeństwa pracy, aż po omówienie niezbędnych produktów oraz narzędzi potrzebnych w pracy stylistki paznokci.

Dokładnie objaśnimy specjalistyczne pojęcia i krok po kroku pokażemy, jak opracować płytkę, przygotować skórki, prawidłowo aplikować warstwę budującą i kolor LART, a wreszcie – bezpiecznie usunąć hybrydę. Po kilku godzinach intensywnego, teoretyczno-praktycznego szkolenia będziesz w stanie wykonać efektowny i trwały manicure hybrydowy.

 

Manicure tytanowy dla początkujących – dwudniowy kurs stylizacji paznokci

 

Dla osób, które chcą poznać innowacyjną metodę stylizacji paznokci, uruchomiliśmy dwudniowy kurs Manicure Tytanowy LART. W trakcie szkolenia uczymy pracy z kolorem i wykonania klasycznego frencha. Nasze dwudniowe szkolenia prowadzimy z myślą o początkujących stylistkach paznokci, które szukają także dawki ogólnej wiedzy teoretycznej. Program obejmuje więc zagadnienia takie jak budowa i skład płytki paznokcia, poprawna architektura paznokci, opracowanie skórek, techniki piłowania, dezynfekcja i sterylizacja czy podstawowe narzędzia i produkty.

Koncentrujemy się przy tym na tajnikach manicure tytanowego – omawiamy zalety pudrów, podstawowe błędy w aplikacji czy metody usuwania gotowego manicure. Doświadczenie instruktorek pozwala także przeprowadzić kurs przedłużania paznokci. Oczywiście wiedza zostaje sprawdzona w praktyce podczas kilkugodzinnych ćwiczeń na modelkach.

 

Manicure tytanowy w pigułce – jednodniowe szkolenie dla doświadczonych stylistek

 

Z kolei dla osób, które mają już doświadczenie w stylizacji paznokci i nie potrzebują powtórzenia podstaw, proponujemy intensywne, jednodniowe szkolenie skoncentrowane wyłącznie na manicure tytanowym. Taki kurs stylizacji paznokci pozwoli nabyć nowe umiejętności i poszerzyć ofertę biznesową o innowacyjną metodę pracy. 

Formuła szkolenia dla doświadczonych stylistek umożliwia szybkie przejście do sedna sprawy, czyli do przybliżenia specyfiki manicure tytanowego. W trakcie kursu omawiamy cechy i zalety pudrów, analizujemy wskazania i przeciwwskazania do stylizacji, przeprowadzamy przez poszczególne etapy pracy i zapobiegamy wystąpieniu najczęstszych błędów. W trakcie szkolenia pracujemy na produktach linii LART Pro, ćwicząc jednocześnie aplikację koloru, jak i french manicure.

 

Czy trzeba jakoś przygotować się do szkolenia?

 

Na szkolenie należy przyjść z osobą, na której będzie można przećwiczyć świeżo przyswojone umiejętności. Kluczową kwestią po stronie kursantek jest więc zapewnienie sobie modelki, która posiada naturalne, niewystylizowane paznokcie. Nie trzeba przynosić żadnych produktów czy sprzętu – tym zajmiemy się my.

 

Co otrzymasz w ramach szkolenia stylizacji paznokci?

 

Przede wszystkim potężną, skondensowaną dawkę wiedzy, którą można od razu przetestować w praktyce. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy uporać się z trudnościami. Sala szkoleniowa jest wyposażona w potrzebne urządzenia, narzędzia i produkty – udostępniamy możliwość zakupu specjalnych pakietów (podstawowego i rozszerzonego), a także udzielamy 10% rabatu za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta.

W zależności od typu szkolenia, jednego dnia pracujemy 6 bądź 7 godzin. Przewidziałyśmy więc czas na krótką przerwę, w trakcie której zostaną podane napoje (herbata, kawa i woda) oraz słodka przekąska.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz materiały szkoleniowe, przygotowane z myślą o utrwaleniu zdobytej wiedzy, a także certyfikat, który będzie stanowił potwierdzenie posiadanych umiejętności.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Wioleta Duszyńska - Instruktorka

 

Wioleta DuszyńskaWitaj! Jestem właścicielką salonu, wykwalifikowaną specjalistką w manicure tytanowym oraz certyfikowanym Instruktorem marki Lart. Wykonuję swoją pracę od dziesięciu lat, dzięki czemu mogę się pochwalić bogatym doświadczeniem.

Nadal jestem aktywną stylistką pracującą w swoim salonie, która nieustannie dąży o perfekcji w stylizacji paznokci poprzez codzienną praktykę. Dzięki 9-letniemu doświadczeniu w pracy z pudrami tytanowymi przeprowadzę Cię przez wszystkie tajniki tej metody.

Myślisz o dołączeniu do branży beauty, a może potrzebujesz poszerzyć swoje usługi o rewolucyjną metodę stylizacji paznokci? W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz kursy z metody tytanowej, jak również hybrydowej na produktach renomowanej marki Lart.

Podczas szkolenia przekażę Ci informacje od podstaw, rozpoczynając od budowy paznokci, przez higienę pracy, aż do samodzielnej praktyki, w której krok po kroku wykonasz stylizację. Jesteś zainteresowana?

W takim razie zapraszam do kontaktu!


Przykładowe stylizacje naszej Instruktorki

 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę