O nas

 

stylizacja paznokci - WioletaSalon stylizacji paznokci Wioleta powstał z myślą o kobietach, które chcą profesjonalnie i kompleksowo zadbać o swoje dłonie i stopy. Jeśli zdecydujecie się nas odwiedzić, traficie pod opiekę prawdziwych specjalistek w dziedzinie stylistyki paznokci. Pracujemy na najlepszych produktach i preparatach, dysponujemy wysokiej jakości sprzętem i wciąż zdobywamy nową wiedzę, co przekłada się na doskonałe efekty naszej działalności. Deklarowane kompetencje są udokumentowane licznymi certyfikatami – możecie więc być pewne, że oddajecie swoje paznokcie w najlepsze ręce.

Zespół salonu tworzą obecnie dwie stylistki paznokci o wysokich umiejętnościach i szerokim doświadczeniu. Wszystkie cieszą się zaufaniem klientek i mogą się pochwalić obszernym portfolio. Ponadto dla nich paznokcie są nie tylko pracą, ale też największą pasją. Dzięki temu stylistki jeszcze bardziej angażują się w działalność salonu i ze szczerym oddaniem dbają o Wasze dłonie i stopy.

 

 

Wioleta Duszyńska

 

Wioleta DuszyńskaWłaścicielka salonu oraz wykwalifikowana specjalistka w manicure tytanowym. Słynie także z perfekcyjnych zdobień, które wykonuje klientkom na paznokciach u dłoni. Potrafi na nich wyczarować dosłownie wszystko – od delikatnego ombre, przez finezyjne zdobienia z cyrkoniami, aż po sweterek czy wzory malowane akrylowymi farbkami. Wykonuje swoją pracę od kilku lat, dzięki czemu może się pochwalić bogatym i wciąż rozwijanym doświadczeniem. W salonie wiszą zresztą certyfikaty, które potwierdzają ukończenie wielu specjalistycznych szkoleń i kursów.

Swój pierwszy kurs z zakresu wykonywania manicure hybrydowego Wioleta ukończyła już w 2013 roku w Bielsku-Białej. W tym samym roku zdobyła jeszcze dwa certyfikaty: pierwszy potwierdzający umiejętność stylizacji paznokci metodą żelową UV, a drugi – świadczący o ukończeniu kursu zdobienia paznokci Nail Art. W 2014 roku Wioleta wzięła udział w specjalistycznym szkoleniu organizowanym przez V&K Cosmetic w ramach Systemu Nowoczesnej Stylizacji (SNS). Kurs odbył się w Żywcu i dotyczył stylizacji paznokci metodą manicure tytanowego. W 2015 roku stylistka ukończyła kolejne szkolenie SNS, które pozwoliło jej połączyć i rozwinąć dwie nabyte wcześniej umiejętności: sztukę zdobienia paznokci oraz technikę manicure tytanowego. Kolejny certyfikat, tym razem dotyczący uczestnictwa w warsztatach pedicure wraz z prezentacją innowacyjnych kosmoceutyków Footlogix, dołączył do reszty w 2017 roku. Najnowszy – ale na pewno nie ostatni – zdobyty dokument to certyfikat uczestnictwa w pokazie V&K Cosmetic w Bielsku-Białej. Wioleta zapoznała się wówczas z najnowocześniejszymi kosmetykami wykorzystywanymi przy manicure oraz z innowacyjnymi technikami stylizacji paznokci.

Wioleta to skrupulatna i kreatywna stylistka paznokci, która dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje paznokciowe marzenia. Od lat opiekuje się dłońmi lojalnych klientek, a jej prace niezmiennie wywołują uśmiech na Waszych twarzach. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na malowanie w jednolitym kolorze, czy może szalony manicure z błyszczącym lub trójwymiarowym zdobieniem, możesz mieć pewność, że właścicielka salonu stanie na wysokości zadania. Trwały, precyzyjnie wykonany i nienaganny manicure w przystępnej cenie – oto hasło, które przyświeca jej działalności i stanowi jej najlepsze podsumowanie.

 

Katarzyna Błachut

 

Katarzyna BłachutNasza druga stylistka specjalizuje się w manicure hybrydowym i tytanowym (wykonywanym zarówno na dłoniach, jak i na stopach). Oprócz tego jest również prawdziwą mistrzynią fachowego zabiegu pedicure. Jej umiejętności znajdują potwierdzenie w licznych certyfikatach, które można podziwiać w naszym salonie. Ponieważ paznokcie to jej największa pasja, mimo sporego doświadczenia wciąż uczestniczy w rozmaitych kursach, warsztatach i szkoleniach. Tym samym ciągle rozwija swoje umiejętności i orientuje się w trendach, a przy tym testuje nowinki z branży i zachowuje dostęp do najnowocześniejszych technologii.

W 2017 roku Katarzyna ukończyła szkolenie SNS Manicure Tytanowy w Bielsku-Białej. Oprócz tego uczestniczyła także w warsztatach pedicure, którym towarzyszyła prezentacja innowacyjnych kosmoceutyków Footlogix. Obecnie wykorzystuje zdobytą podczas szkoleń wiedzę i z powodzeniem stosuje przetestowane produkty przy zabiegach pedicure wykonywanych w naszym salonie. W tym samym roku Katarzyna ukończyła także obszerny, 100-godzinny kurs wizażu i stylizacji paznokci, który zorganizowano w Żywcu ramach projektu „Razem w lepszą przyszłość”. Z kolei w 2018 roku stylistka uczestniczyła w pokazie V&K Cosmetic w Bielsku-Białej wraz z prezentacją innowacyjnych kosmetyków i technik stylizacji manicure. Podobnie jak właścicielka salonu, Katarzyna wciąż trzyma rękę na pulsie, dzięki czemu może zaoferować klientkom usługi najwyższych lotów.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, fachowo przeprowadzonym zabiegu i modnym, nowoczesnym malowaniu – Katarzyna na pewno spełni Twoje oczekiwania. To zaufana specjalistka i ostoja klientek, które pokochały manicure hybrydowy i tytanowy, a także wybawicielka osób, które pragną wreszcie zadbać o swoje stopy.

REZERWUJ ONLINE

 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę