Terapia Indiba Activ w medycynie estetycznej

 

Terapia Indiba Activ W Medycynie Estetycznej

Jeszcze nie tak dawno temu medycyna estetyczna kojarzyła się z inwazyjnymi zabiegami, które wykonuje się tylko na własne ryzyko. Na szczęście czasy się zmieniły – dzisiaj mamy coraz więcej technologii, które pozwalają osiągnąć bardzo satysfakcjonujące efekty bez skutków ubocznych. Jednym z bezpiecznych urządzeń, które wykorzystuje się we współczesnej medycynie estetycznej, jest Indiba Activ. Wszystkie zabiegi są wykonywane z zachowaniem szczegółowych protokołów, a sama technologia jest nieinwazyjna i działa na poziomie komórkowym. Jak wygląda ten zabieg? Jakie są wskazania i przeciwwskazania do terapii? Wreszcie – o to pytacie chyba najczęściej – czy to boli? Czas na wyjaśnienia!

 

Co dają zabiegi Indiba Activ?

 

Indiba Activ to bardzo skuteczna technologia, która umożliwia m.in. modelowanie sylwetki (m.in. pośladków, ud, biustu, brzucha), redukcję zmarszczek i cellulitu czy poprawę napięcia skóry. Za tym idą kolejne korzyści – nie jest przecież tajemnicą, że zdrowe, wypielęgnowane ciało przekłada się na lepsze samopoczucie.

Terapia Indiba jest chętnie wykorzystywana w medycynie estetycznej. Odpowiednio przeprowadzone zabiegi wspomagają leczenie blizn, wchłanianie krwiaków i drenaż obrzęków – właśnie dlatego zaleca się je m.in. po operacjach plastycznych. Ponadto terapia funduje skórze doskonały lifting, redukuje tkankę tłuszczową, poprawia mikrocyrkulację i zmniejsza wiotkość skóry. Pacjentki obserwują pierwsze efekty od razu, już po pierwszym zabiegu – trwałą poprawę można uzyskać w ciągu kilku sesji. Urządzenie zapobiega również zwłóknieniom oraz zrostom.

Modelowanie i estetyka to jednak nie wszystko! Urządzenie Indiba jest też nieocenionym sojusznikiem w walce z uporczywym bólem. Terapia Indiba Activ wspomaga wychodzenie ze stanów zapalnych czy leczenie urazów kostno-stawowych; słowem, jest pomocna w wielu jednostkach chorobowych.

 

Indiba Activ – jak to działa?

 

Urządzenie Indiba stymuluje komórkową wymianę jonów (zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną) – w ten sposób przywraca fizjologiczną aktywność komórek i pozwala na ich prawidłowe funkcjonowanie. Opatentowany system utrzymuje w tkankach konkretną częstotliwość (448 kHz), która przekłada się na jak najskuteczniejsze działanie. Błona komórkowa odzyskuje naturalny potencjał elektryczny i poprawia się jej przenikalność. Krążenie ulega poprawie, organizm pozbywa się toksyn i produktów przemiany materii, komórki szybciej się regenerują. Kontrolowany wzrost temperatury tkanek powoduje, że syntetyzują one kolagen i elastynę. Terapia urządzeniem Indiba działa też przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Słowem: same korzyści!

 

Ile zabiegów potrzeba i jak często należy je wykonywać?

 

Liczba zabiegów w serii jest zawsze ustalana indywidualnie, przy czym standardowo uzyskuje się trwałe, satysfakcjonujące efekty po 6 zabiegach. W przypadku blizn wymaganych jest minimum 9 sesji. Ponieważ terapia nie jest inwazyjna, można się jej poddawać nawet codziennie, przy czym zwykle umawiamy się na spotkania co dwa dni (trzy razy w tygodniu). Jak wspomniałyśmy, rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, przy czym z każdą kolejną sesją następuje wzmocnienie efektów – pogłębiają się one jeszcze przez 3 miesiące po zakończeniu serii (tyle też trwa regeneracja tkanek). Poleca się, aby po około pół roku wykonać jeszcze jeden zabieg przypominający.

 

Indiba Activ – przeciwwskazania

 

Istnieją trzy istotne przeciwwskazania do wykonywania zabiegu Indiba: ciąża, rozrusznik serca oraz ostre zakrzepowe zapalenie żył. Jeśli nie dotyczy Cię żaden z nich, możesz spokojnie umówić się na sesję. 

Warto podkreślić, że lista przeciwwskazań jest wyjątkowo krótka. Z dobrodziejstw terapii Indiba mogą korzystać osoby, które są po innych zabiegach (można tu wymienić choćby nici liftingujące, kwas hialuronowy lub mezoterapię), a nawet pacjenci z aktywnym nowotworem czy chorobami autoimmunologicznymi. Zabieg jest całkowicie bezpieczny – świadczy o tym certyfikat FDA i potwierdzają to badania (w tym basic medicine), artykuły naukowe oraz rozprawy doktorskie.

 

Czy zabieg Indiba boli?

 

Wszyscy wystraszeni mogą odetchnąć z ulgą: nie, ani trochę ? Zabiegi są nie tylko nieinwazyjne, ale też bezbolesne. Co prawda pojawia się charakterystyczne uczucie ciepła, ale to nic palącego czy drażniącego – rozgrzanie jest raczej przyjemne i pomaga się odprężyć.

 

Jakich efektów wizualnych można się spodziewać?

 

To zależy od tego, na jakim obszarze skoncentrowana będzie terapia. W przypadku zabiegów na ciało można liczyć na redukcję cellulitu i rozstępów, ujędrnienie ud, ramion, pośladków lub piersi (pośladki i biust po zabiegu estetycznie się podnoszą) czy modelowanie brzucha. Indiba Activ wspiera eliminację złogów tłuszczowych i sprawia, że osiągnięcie wymarzonej sylwetki jest w zasięgu ręki.

Z kolei zabiegi na twarz i dekolt redefiniują kontury twarzy, podnoszą opadające kąciki ust i pozwalają pożegnać się z podwójnym podbródkiem. Terapia Indiba Activ ma też silny efekt wygładzający: dotyczy to także najbardziej problematycznych obszarów, w tym szyi i dekoltu czy skóry pod oczami. Rezultatem serii zabiegów jest też widoczna redukcja zmarszczek

Masz jakieś pytania dotyczące Indiba Activ? Zapraszamy do kontaktu!

 

Usługa Cena
Ujędrnianie brzucha/redukcja tkanki tłuszczowej/modelowanie sylwetki 149 zł
Usuwanie rozstępów i zagęszczenie skóry 149 zł
Zabieg na pośladki 149 zł
Zabieg na twarz 179 zł
Zabieg na uda przód lub tył 159 zł

 

PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA

REZERWUJ ONLINE

 

 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę