Paznokcie tytanowe - manicure tytanowy

 

Paznokcie tytanowe – rewolucja w dziedzinie stylizacji paznokci

paznokcie tytanowe

Jedną z najważniejszych usług oferowanych przez salon stylizacji paznokci Wioleta są paznokcie tytanowe. Jest to obecnie jeden z najgorętszych trendów w malowaniu paznokci, zaraz obok bardzo popularnych hybryd. Na czym polega takie rozwiązanie i jakie są jego największe zalety? Jak wykonujemy paznokcie tytanowe i czy mogą się na niego skusić kobiety w ciąży?

 

Co to jest manicure tytanowy?

 

manicure tytanowyManicure tytanowy to niezwykle naturalnie wyglądający manicure, który jest doskonałą alternatywą dla hybrydy. Jest równie trwały – utrzymuje się bardzo długo i nie odpryskuje podczas wykonywania prac domowych. Jednocześnie nie wymaga stosowania lampy UV, która na dłuższą metę może się okazać szkodliwa dla naszej skóry.

Manicure tytanowy pozwala na uzyskanie trwałego efektu przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej grubości płytki paznokcia. Bywa wręcz stosowany jako metoda wzmacniania paznokci, które same w sobie są cienkie i łamliwe. Ten nowoczesny sposób stylizacji jest już od kilkunastu lat prawdziwym hitem w Stanach Zjednoczonych. W Polsce dopiero zyskuje na popularności, ale już teraz ma wiele zwolenniczek. Coraz więcej salonów stara się uwzględnić go w swojej ofercie. W salonie Wioleta wykonujemy manicure tytanowy z użyciem produktów marek LART oraz SNS.

 

Paznokcie tytanowe – dlaczego warto?

 

paznockie tytanowe - dlaczego warto- paznokcie tytanowe dają bardzo wytrzymały efekt (mniej więcej 4-5 tygodni bez żadnych odprysków; tak naprawdę trwałość estetycznego efektu zależy od tempa wzrostu paznokci),

- nie wymaga utwardzania pod lampą UV, stosowania odtłuszczaczy

- pozwala uzyskać efekt sztywnej płytki przy stosunkowo cienkiej warstwie koloru,

- kolorowy puder nie zawiera składników niebezpiecznych dla paznokci: toluenu, formaldehydu, DBP oraz parabenów,

- zawiera za to witaminy A, B5, D3 i E – trzy pierwsze pielęgnują paznokcie i wzmacniają ich kondycję, natomiast wit. E zapobiega ich żółknięciu,

- zawartość wapnia chroni paznokcie przez łamaniem i rozwarstwianiem,

- z uwagi na nieszkodliwe składniki i brak użycia lampy UV paznokcie tytanowe są w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży; może być wykonywany także w okresie karmienia piersią, ponieważ używane produkty nie przenikają do pokarmu i nie stanowią zagrożenia dla dziecka,

- pozwala na przedłużanie trwałości stylizacji przy samym uzupełnianiu odrostu, bez konieczności usuwania całej pierwotnej warstwy,

- jego aplikacja przebiega bardzo szybko i sprawnie – całość zajmuje ok. 45 minut,

- w salonie Wioleta udostępniamy ogromną gamę kolorystyczną, co umożliwia klientkom wybór najodpowiedniejszej opcji,

- przystępna cena: w naszym salonie za paznokcie tytanowe zapłacisz od 80 do 100 zł.

 

Jak wykonujemy manicure tytanowy?

 

jak wykonujemy manicure tytanowyNajpierw należy zadbać o kondycję skóry i paznokci – kolorowy proszek używany do manicure tytanowego może nieestetycznie osadzać się na niezadbanych skórkach. Następnie dezynfekujemy dłonie, usuwamy skórki, piłujemy paznokcie i delikatnie matujemy płytkę.

Dopiero wtedy przechodzimy do fazy malowania. W tym celu nakładamy na płytkę bazę i zanurzamy paznokieć w kolorowym pudrze (zwykle dwukrotnie). Nadmiar proszku strzepujemy. Paznokcie opracowujemy pilnikiem w celu wygładzenia powierzchni. Na koniec nakładamy top utrwalający. Nie musimy czekać na wyschnięcie: po użyciu specjalnego płynu płytka od razu robi się sucha.

Manicure tytanowy można usunąć na trzy sposoby: używając frezarki lub pilnika albo zmywając go acetonem. W każdym przypadku powinna się tym zająć wykwalifikowana stylistka – łatwo jest bowiem uszkodzić płytkę paznokcia.

 

Usługa Cena
Manicure tytanowy od 110 zł
Manicure tytanowy z przedłużeniem od 140 zł

 

PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA

REZERWUJ ONLINE

 

 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę