Aktualności

 

12 12.2019

Świąteczne stylizacje wykonane przez Katarzynkę Błachut

Świąteczne stylizacje wykonane przez Katarzynkę Błachut

W naszym salonie już od dawna panuje świąteczny nastrój. Wy też marzycie o tej wyjątkowej atmosferze Bożego Narodzenia, której nie sposób pomylić z żadnym innym okresem w roku? Specjalnie z tej okazji nasza stylistka Katarzyna przygotowała mnóstwo świątecznych propozycji. Teraz choinka może zagościć nie tylko w Waszym domu, ale i na… paznokciach!

Stylizacje są pełne modnych kolorów i pięknych bożonarodzeniowych motywów. Czerwienie i różne odcienie bordo to prawdziwy grudniowy hit, który króluje w propozycjach stylistów co roku. Na co dzień wolisz delikatniejsze kolory? Okres świąteczny to znakomita okazja, aby zaskoczyć wszystkich nieco mocniejszym manicure pełnym szaleństwa. Polecamy również eleganckie granaty i czernie oraz butelkową zieleń, która doskonale  pasuje do naszych choinek.

Mamy do dyspozycji nowe płytki (do zdobienia stempelkami) z pięknymi wzorkami świątecznymi. Dzięki temu możemy stworzyć na Twoich paznokciach śliczne kompozycje, które doskonale będą prezentować się podczas uroczystej wigilijnej kolacji czy rodzinnych spotkań w Boże Narodzenie. Wolisz śnieżynki, delikatne płatki czy choinki? A może masz swój własny pomysł na kolory i zdobienia, które podkreślą Twoją świąteczną kreację? Wspólnie stworzymy wyjątkowe paznokcie, które na pewno przyciągną wszystkie spojrzenia.

świąteczne paznokcie tytanowe - granatowy wzorek z brokatem + pieczątkapaznokcie tytanowe - czarny grafit z brokatempaznokcie tytanowe - zieleń z czernią i brokatem + wzorekpaznokcie tytanowe - butelkowa zieleń liściem, stempelek

 


powrót ››


 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę