Aktualności

 

29 03.2019

Motywy zwierzęce

paznokcie tytanowe - motywy zwierzęce

Zapraszamy na kolejną odsłonę serii TRENDY – cyklu, w którym zajmujemy się modnymi zdobieniami i popularnymi technikami stylizacji paznokci. Dziś zajmiemy się wzorami kojarzącymi się z dziką przyrodą, czyli niezwykle trendowymi motywami zwierzęcymi.

Tego typu wzory zwróciły na siebie uwagę już w tamtym sezonie. Na wybiegach największych projektantów, a dokładniej na paznokciach modelek pojawiły się wówczas egzotyczne zdobienia. Taki manicure sprawdzi się i na co dzień, i na imprezę – wyznacznikiem będą tutaj wyłącznie Wasze indywidualne gusta. Zwierzęcy wzór zda egzamin na wszystkich paznokciach albo na pojedynczych płytkach, czyli jako silny akcent.

Z naszego doświadczenia wynika, że największą popularność w branży manicure zdobyła drapieżna panterka. Mamy tu na myśli panterkę w każdym wydaniu – tradycyjną, czyli utrzymaną w palecie brązów, pomarańczy, beżów, czerni i złota, ale też tę udziwnioną – neonową, kolorową, pastelową. Doskonale sprawdzają się także wzory nawiązujące do skóry tygrysa, lamparta lub zebry. W obecnym sezonie prym zdaje się wieść wąż. Król ubrań i dodatków najnowszych kolekcji powoli przenika także na paznokcie.

Na zdjęciach widzicie dwie propozycje manicure tytanowego z panterkowym wzorem. Pierwsza praca to połączenie zwierzęcego motywu z kobiecą czerwienią; taki kontrastowy zestaw na jednym, środkowym paznokciu robi duże wrażenie. Druga stylizacja jest skierowana do jeszcze odważniejszych pań: panterka występuje tutaj na złotej bazie, w towarzystwie żółtego i czarnego koloru. Taki manicure na pewno przyciągnie wiele spojrzeń i komplementów!

paznokcie tytanowe - panterka z klasyczną czerwnieniąpaznokcie tytanowe - panterka na złotej, połyskującej bazie w parze z głęboką czernią i jaskrawą żółcią

 


powrót ››


 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę