PROMOCJA - 40% !!! TYLKO W PRZYSZŁYM TYGODNIU (14-19.10) MANICURE HYBRYDOWY W SUPER CENIE 39 ZŁ!!! Cena promocyjna obowiązuje wszystkie Panie, które zawitają w naszym salonie po raz PIERWSZY. Zapraszamy!!! :)

 

Przedłużanie rzęs

 

Przedłużanie rzęsPrzedłużanie rzęs – niezawodny sposób na podkreślenie głębi spojrzenia

 

Przedłużanie rzęs skutecznie podkreśla głębię spojrzenia, a jednocześnie realnie ułatwia życie – chociażby dlatego, że pomaga oszczędzić czas poświęcany na makijaż oka. Utalentowana stylistka rzęs, która dobrze dobierze metodę i materiały, może zapewnić Ci przepiękną oprawę oka na parę długich tygodni. Poznaj największe zalety zabiegu przedłużania rzęs i dowiedz się, na czym polegają różnice pomiędzy poszczególnymi metodami.

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – największe zalety

 

Sztuczne rzęsy dobieramy tak, żeby jak najlepiej dopasować je do rzęs klientki, a jednocześnie osiągnąć efekt, na którym jej zależy. Każdy przypadek jest indywidualny, więc tak też należy go rozpatrywać. Następnie do rzęs naturalnych, przy użyciu kleju, są doczepiane rzęsy dobrane przez stylistkę.

Największą zaletą takiego rozwiązania jest trwałość. Zalotka, tusz do rzęs, sztuczne rzęsy i kępki przyklejane na pasku – wszystko to zdaje egzamin zaledwie przez kilka-kilkanaście godzin. Na drugi dzień po efekcie nie ma już śladu i całą procedurę trzeba rozpoczynać od początku. Profesjonalne przedłużanie rzęs pozwala cieszyć się piękną oprawą oka nawet przez 3-4 tygodnie. Dokładny okres zależy od tempa wzrostu naturalnych rzęs danej klientki i naturalnego cyklu ich wypadania.

Kolejna zaleta dotyczy możliwości modelowania oka, w tym przyciemnienia linii rzęs oraz optycznego wydłużenia kącików oczu, co pozwala uzyskać atrakcyjne, zmysłowe, głębokie spojrzenie. Właśnie dlatego możemy mówić nie tyle o rutynowym zabiegu kosmetycznym, co o sztuce stylizacji rzęs. Doczepiane rzęsy są świetną metodą na nadanie oku pożądanego kształtu i przepięknej oprawy, a także na ukrycie ewentualnych wad i podkreślenie zalet. To także świetny sposób na umiejętne podbicie koloru oczu i odmłodzenie spojrzenia.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to także oszczędność czasu i ogromna wygoda. Po zabiegu możemy liczyć na piękny wygląd niezależnie od pogody, pory dnia czy pory roku, nawet jeśli trudno nam wygospodarować chwilę na wykonanie makijażu. Można to docenić zwłaszcza w trakcie wakacji, gdy upały skutecznie zniechęcają do malowania twarzy, a mimo to rzęsy prezentują się nienagannie. Lekkie w noszeniu, praktycznie niewyczuwalne, są długie, ciemne i podkręcone bez używania tuszu czy zalotki. Jeśli lubisz dłużej pospać, a nie cierpisz wodoodpornych maskar i wieczornego demakijażu, przedłużanie rzęs to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

 

To najpopularniejsza metoda stylizacji rzęs, która polega na doklejaniu do każdej naturalnej rzęsy pojedynczej sztucznej. Oczywiście jej kształt, rozmiar, grubość i długość jest dobierana na drodze indywidualnej konsultacji. Prawidłowo wykonany zabieg w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją jest zupełnie bezpieczny dla kondycji naturalnych rzęs. Efekt? Gęstsze, piękne i zdrowo wyglądające rzęsy bez żadnego makijażu i spojrzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie!

 

Metody objętościowe – doczepianie paru rzęs naraz

 

Oprócz metody 1:1 istnieją także tzw. metody objętościowe – 2d, 3d, 4d i 5d (odpowiednio 2:1, 3:1, 4:1 i 5:1). Polegają one na zagęszczaniu rzęs poprzez przyczepianie kilku – dwóch lub więcej – syntetycznych, jedwabnych lub zwierzęcych rzęs do jednej naturalnej. Takie kilkukrotne pomnożenie pomaga uzyskać bardziej widoczny efekt – wciąż jednak można wybrać pomiędzy naturalnym i delikatnym, a bardziej spektakularnym, wręcz teatralnym rezultatem. Rzęsy wykorzystywane do zabiegu są ultralekkie; jeśli zostaną założone w salonie przez profesjonalistkę, nie będą obciążać ani uszkadzać naturalnych rzęs.

 

Usługa Cena
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodami 1:1, 2d, 3d, 4d, 5d 150/200 zł
Uzupełnianie rzęs 120 zł
Regulacja brwi + henna brwi i rzęs 30 zł

 

PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA

 

 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę