PROMOCJA - 40% !!! TYLKO W PRZYSZŁYM TYGODNIU (14-19.10) MANICURE HYBRYDOWY W SUPER CENIE 39 ZŁ!!! Cena promocyjna obowiązuje wszystkie Panie, które zawitają w naszym salonie po raz PIERWSZY. Zapraszamy!!! :)

 

Profesjonalny makijaż

 

Profesjonalny makijażMakijaż

 

W Wiolecie wykonujemy różnego rodzaju makijaże okolicznościowe, ślubne i wieczorowe. Dbamy o to, żeby dobrać make-up do zbliżającej się okazji, a także do wyglądu, fryzury i stroju danej klientki. Priorytetem jest dla nas podkreślanie Waszej urody – chcemy, żebyście czuły się piękne i pewne siebie i żeby profesjonalny makijaż wydobywał Wasze największe atuty. Pomagamy w doborze odcieni poszczególnych produktów, ale możemy też pójść za Waszymi sugestiami. Najważniejsze, żebyście były zadowolone z końcowego efektu!

 

Makijaż dzienny – delikatne podkreślenie naturalnej urody

 

Makijaż dzienny ma być jak najprostszy i niemal niewidoczny; chodzi o to, żeby podkreślić korzystne rysy twarzy i zachować umiar. Takie stonowane makijaże najlepiej wyglądają w świetle dziennym, także w pełnym słońcu. Podstawą udanego make-upu na dzień jest dobór odpowiedniego podkładu (o dobrym odcieniu i stopniu krycia) i wyrównanie kolorytu skóry. Policzki, oczy i usta najlepiej podkreślić odcieniami matowymi i takimi, które nie będą zbyt krzykliwe – sprawdzą się tutaj cienie i pomadki w kolorach nude. Można też delikatnie skorygować kształt brwi, oczu i ust przy pomocy kredek lub linerów.

 

Makijaż okolicznościowy – na specjalne okazje

 

Makijaż okolicznościowy wykonuje się specjalnie z myślą o konkretnej okazji. Wszystko zależy tutaj od Waszych potrzeb. Możecie umówić się na wizytę, żeby zafundować sobie profesjonalny makijaż na sylwestra albo makijaż na wesele, a także po prostu po to, żeby podkreślić swoją urodę na firmowym, uroczystym bankiecie. Szczególnym przypadkiem są makijaże sceniczne, na przykład na turnieje tańca – powinny one być wyjątkowo mocne, żeby widownia mogła je dostrzec mimo silnego oświetlenia. W takich przypadkach zaleca się przyklejenie rzęs – pomaga to dodatkowo podkreślić i „otworzyć” oko. Wersja bez kępek rzęs kosztuje w naszym salonie 80 złotych, a wraz z rzęsami – 100 złotych.

 

Makijaż wieczorowy – najpiękniejszy w sztucznym świetle

 

Jednym z rodzajów makijażu okolicznościowego jest makijaż wieczorowy. Od dziennej wersji odróżniają go intensywność i używane odcienie. Przytłumione lub elektryczne światło ma to do siebie, że pochłania kolory i sprawia, że stają się one wyblakłe. Właśnie dlatego do make-upu wieczorowego stosuje się intensywne, wyraziste, kontrastowe odcienie; należy zadbać o podkreślenie i wyostrzenie konturów, użycie nieco ciemniejszego podkładu i nałożenie większej ilości kosmetyków. Można też przykleić sztuczne rzęsy i rozświetlić nie tylko twarz, ale i dekolt.

 

Makijaż ślubny – gwarancja idealnej prezencji Panny Młodej

 

Makijaż ślubny to prawdziwe wyzwanie, które wymaga sporych umiejętności w dziedzinie wizażu. W ten szczególny dzień Panna Młoda musi prezentować się perfekcyjnie na żywo i na zdjęciach. Mało tego, make-up powinien wyglądać dobrze i w naturalnym, i w sztucznym świetle, a do tego wytrzymać w nienaruszonym stanie całą noc (mimo tańców i uprzejmości wymienianych z wieloma gośćmi). Żeby Panna Młoda była pewna, że makijaż ślubny będzie odpowiadał jej wizji, a także żeby można było na spokojnie dobrać kolory i sam styl make-upu (do urody klientki, sukni ślubnej i motywu wesela), serdecznie polecamy umówienie się na makijaż próbny. Wtedy można na spokojnie dograć wszystkie szczegóły oraz przetestować różne rozwiązania. Makijaż próbny kosztuje w Wiolecie 100 złotych, a właściwy ślubny 120; co ważne, dzięki wcześniejszej próbie w dzień ślubu wszystko przebiega o wiele sprawniej.

 

Usługa Cena
Makijaż ślubny 120 zł
Próbny makijaż ślubny 100 zł
Makijaż okolicznościowy + kępki rzęs 100 zł
Makijaż okolicznościowy 80 zł

 

PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA

 

 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę