Henna i regulacja brwi

 

Henna i regulacja brwiHenna i regulacja brwi

 

Oprócz paznokci, włosów i rzęs warto także zabrać o brwi – naturalną oprawę naszych oczu. Przyciemnione i wyregulowane brwi będą stanowić piękną ramę twarzy nawet wtedy, gdy nie nałożymy żadnego makijażu. Jest to szczególnie ważne w przypadku jasnowłosych kobiet, u których niepomalowane brwi często zlewają się z resztą twarzy. Na stylizację brwi składają się dwa głównie zabiegi: regulacja oraz henna brwi. Dowiedz się, na czym polegają i sprawdź, jakie są ich efekty.

 

Regulacja brwi – jaki daje efekt i dlaczego warto z niej skorzystać?

 

Regulacja brwi polega na nadawaniu brwiom pożądanego, dopasowanego do rysów twarzy kształtu poprzez tymczasowe pozbycie się zbędnych włosków w obszarze łuku brwiowego. Wykonuje się ją pesetą albo woskiem – metodę dobieramy w zależności od stopnia zarośnięcia brwi oraz od indywidualnych preferencji klientki lub klienta. Właśnie dlatego cały zabieg rozpoczynamy od konsultacji i ustalenia optymalnego zarysu brwi. Poźniej przychodzi pora na dezynfekcję i lekkie naciągnięcie skóry w newralgicznej okolicy. Precyzyjne usuwanie owłosienia (wraz z cebulkami) odbywa się zgodnie z kierunkiem jego wzrostu. Regulacja brwi może być początkowo źródłem lekkiego dyskomfortu, ale można się do tego przyzwyczaić.

Po zabiegu brwi nabierają idealnego kształtu. Precyzyjny, uporządkowany, wyrazisty kontur sprawia, że cała twarz nabiera świeżego, promiennego wyglądu. Regulację brwi warto wykonywać co ok. 3 tygodnie. Może z niej korzystać niemal każdy – jedyne przeciwwskazania to mechaniczne uszkodzenia skóry, zakażenia i dermatoza w miejscu regulacji, a także stan po zabiegu chirurgicznym w okolicy oczu i brwi.

 

Henna brwi – na czym polega i kto powinien z niej skorzystać?

 

Zabieg ten polega na przyciemnianiu brwi i nadawaniu im naturalnego, ale wyrazistego koloru. Henna to bezpieczny barwnik pochodzenia roślinnego; intensywność odcienia dobieramy oczywiście do konkretnego typu urody. Gotowy proszek mieszamy w stosownych proporcjach z wodą utlenioną, a później nakładamy na włoski pokrywające łuk brwiowy wraz z kierunkiem ich wzrostu. Farbowanie trwa od 2 do 10 minut; później zmywamy mieszankę i oczyszczamy brwi z resztek barwnika.

Profesjonalna henna do brwi sprawia, że włoski stają nie tylko ciemniejsze, ale też lśniące i gładsze. Efekt jest trwały i od razu widoczny; najmocniejszy rezultat widać od razu po farbowaniu, ale już po kilkudziesięciu godzinach brwi lekko blakną. Uwydatniona, podkreślona oprawa oczu wydobywa naturalne atuty urody i jeszcze silniej niż regulacja podkreśla rysy twarzy. Henna daje też możliwość skorygowania ubytków w linii brwi i ukrycia siwizny. Efekty zabiegu utrzymują się około 3 tygodnie.

Henna brwi to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które posiadają jasne brwi i rzęsy. Sprawdza się świetnie szczególnie latem, kiedy nie zawsze mamy ochotę na cięższy makijaż. Po zabiegu możemy swobodnie korzystać z kąpieli czy z sauny; woda, łzy ani pot nie sprawią, że kolor spłynie, tak jak miałoby to miejsce w przypadku zwykłego makijażu. Przeciwwskazaniami do zabiegu są alergia, choroby zakaźne, bardzo wrażliwa skóra wokół oczu, a także opuchnięcia, zaczerwienienia i urazy powiek oraz oka.

 

Usługa Cena
Regulacja brwi + henna brwi i rzęs 50 zł
Regulacja i henna brwi 30 zł
Regulacja brwi 20 zł

 

PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA

REZERWUJ ONLINE

 

 

WIOLETA DUSZYŃSKA
ul. Sienkiewicza 103/05
34-300 Żywiec
 

+48 604 175 805

kontakt@wioletanails.pl

 

 

Godziny otwarcia

pn 08:30 - 18:00
wt 08:30 - 18:00
śr 08:30 - 18:00
cz 08:30 - 18:00
pt 08:30 - 18:00
sb 09:00 - 14:00
nd NIECZYNNE

REZERWUJ ONLINE

WRÓĆ DO GÓRY

strzałka w górę